Augustus 2023
21 augustus | Leerlingen vrij Boeken ophalen klas 1-6 volgens ophaalrooster |
23 augustus | Ontvangst klas 1 Forum, activiteitendag Klas 2 t/m 6 start in de mentorgroep Reguliere lessen volgens rooster voor klas 2-6 |
24 augustus | Klas 1 activiteiten Reguliere lesdag klas 2 t/m 5 Klas 6 PWS-dag |
25 augustus | Activiteiten klas 1 t/m 6 |
28 augustus | Start lessen klas 1 MR vergadering – 20.00 uur |
September 2023
4 september | Ouderavond klas 1 – 19.00 uur Ouderavond klas 6 – 19.00 uur |
6 september | Pre-gymnasium: start 1e groep lesdag 1 |
11 september | Ouderavond klas 2 – 19.00 uur Ouderavond klas 5 – 19.00 uur |
12 september | Fotograaf personeel en leerlingen |
13 september | Orvelte klas 6 Sportdag bovenbouw Pre-gymnasium lesdag 2 |
14 september | Orvelte klas 6 |
15 september | Orvelte klas 6 |
20 september | Pre-gymnasium lesdag 3 40-minutenrooster |
21 september | 40-minutenrooster |
27 september | Pre-gymnasium lesdag 4 |
28 september | Studiedag/ geen lessen |
Oktober 2023
2 oktober | Ouderavond Lyceo – 19.00 uur |
3 oktober | Voorlichting reizenweek – 19.30 uur |
4 oktober | Pre-gymnasium lesdag 5 |
5 oktober | Geen lessen/ voorbereiding toetsweek |
6 oktober | TW1 klas 1-6 |
9 oktober | TW1 klas 1-6 Ouderavond klas 3 – 19.00 uur |
10 oktober | TW1 klas 1-6 Ouderavond klas 4 – 19.00 uur |
11 oktober | Geen pre-gymnasium TW1 klas 1-6 |
12 oktober | TW1 klas 1-6 |
13 oktober | TW1 klas 1-6 Uitreiking Cambridge certificaten |
14 – 22 oktober | Herfstvakantie |
23 oktober | Huiswerkvrij MR vergadering – 20.00 uur |
25 oktober | Inhaaltoetsen TW1; pre-gymnasium lesdag 6 |
26 oktober | Inhaaltoetsen TW1 |
27 oktober | Inhaaltoetsen TW1 |
30 oktober | Reizenweek |
31 oktober | Reizenweek |
November 2023
1 november | Reizenweek Pre-gymnasium lesdag 7 |
2 november | Reizenweek |
3 november | Reizenweek |
7 november | Inhaaltoetsen 13.30 uur – 17.00 uur |
8 november | Pre-gymnasium: lesdag 8 – certificaten 1e groep Voorstellen CGB kandidaten |
9 november | Studiedag/ geen lessen |
10 november | Deadline aanvraag herkansing TW1 – 09.00 uur HPG Leerlingendag – 10.00 – 16.00 uur |
13 november | MOL/ Colloquia gesprekken – na 3e lesuur |
14 november | 1e informatieavond nieuwe ouders groep 8 |
15 november | Geen pre-gymnasium MOL/ Colloquia gesprekken – na 3e lesuur |
16 november | Herkansing TW1 Klas 1 t/m 4 – 1e en 2e lesuur geen les Klas 5 en 6 – 1e t/m 3e lesuur geen les |
17 november | CGB-verkiezing + uitslag |
20 november | Muziekavond – 19.30 uur |
21 november | Oudermiddag/-avond profielkeuze klas 3 |
22 november | Verkiezingen gymzaal Pre-gymnasium: start 2e groep, lesdag 1 1e Open lesmiddag leerlingen groep 8 – 14.00 uur |
24 november | Culturele dag Marnix |
27 november | 40-minuten rooster t/m 6e uur |
28 november | 40-minuten rooster t/m 6e uur |
29 november | Pre-gymnasium lesdag 2 40-minuten rooster t/m 6e uur |
30 november | 40-minuten rooster t/m 6e uur Klas 1 met CGB kennismaking MR vergadering – 20.00 uur |
December 2023
4 december | Docenten-/ouderspreekuur: 40-min rooster |
5 december | Sinterklaas |
6 december | Pre-gymnasium lesdag 3 |
8 december | Paarse vrijdag |
13 december | Geen pre-gymnasium Geen lessen/ toetsvoorbereiding klas 1 t/m 6 |
14 december | TW2 klas 6 |
15 december | TW2 klas 6 |
18 december | TW2 klas 6 |
19 december | TW2 klas 6 |
20 december | Pre-gymnasium lesdag 4 TW2 klas 6 |
21 december | TW2 klas 6 Klassenuitje klas 6 (middagprogramma) Kerstviering Pelgrimvaderskerk |
22 december | Kerstactiviteiten SpoCo leerlingenuitje naar Snowworld (middagprogramma) |
23 december – 7 januari | Kerstvakantie |
Januari 2024
8 januari | Geen lessen |
10 januari | Pre-gymnasium lesdag 5 Sneak Peak groep 8 Inhalen toetsen TW2 klas 6 |
15 januari | 2e informatieavond nieuwe ouders groep 8 Sportclinics klas 1 t/m 5 |
16 januari | MR vergadering – 20.00 uur Sportclinics klas 1 t/m 5 Model European Parliament (MEP) – 09.00 – 16.00 uur |
17 januari | Pre-gymnasium lesdag 6 Sneak Peak groep 8 Sportclinics klas 1 t/m 5 |
18 januari | Model European Parliament (MEP) – 09.00 – 16.00 uur Sportclinics klas 1 t/m 5 |
19 januari | Sportclinics klas 1 t/m 5 Model European Parliament (MEP) – 09.00 – 16.00 uur Eersteklasfeest CGB 20.00 – 23.00 uur |
22 januari | Deadline aanvraag herkansing TW2 klas 6 – 09.00 uur Docenten-/ouderspreekuur |
23 januari | KLT Duits |
24 januari | Pre-gymnasium lesdag 7 ‘Tips voor Thuis’ avond van Lyceo 19.00 uur |
25 januari | KLT Frans |
26 januari | KLT En Wiskunde Olympiade |
27 januari | OPEN DAG 09.30 – 13.30 uur |
29 januari | Herkansing TW2 klas 6 |
31 januari | Pre-gymnasium: lesdag 8 – certificaten 2e groep |
Februari 2024
7 februari | 2e Open lesmiddag groep 8 40 minuten rooster t/m 6e uur |
8 februari | Geen lessen / toetsvoorbereiding klas 1 t/m 6 |
9 februari | TW2 klas 1-5 Mondelinge en Proef- schoolexamens |
12 februari | TW2 klas 1-5 Mondelinge en Proef- schoolexamens Deadline inleveren PWS – 10.30 uur |
13 februari | TW2 klas 1-5 Mondelinge en Proef- schoolexamens |
14 februari | TW2 klas 1-5 Mondelinge en Proef- schoolexamens |
15 februari | TW2 klas 1-5 Mondelinge en Proef- schoolexamens |
16 februari | TW2 klas 1-5 Mondelinge en Proef- schoolexamens CGB Schaatsmiddag |
17 februari – 25 februari | Voorjaarsvakantie |
26 februari | Huiswerkvrij |
28 februari | Pre-gymnasium lesdag 1 – start 3e groep Inhaaldag TW2 – klas 1 t/m 5 |
29 februari | Inhaaldag TW2 – klas 1 t/m 5 |
Maart 2024
1 maart | Inhaaldag TW2 – klas 1 t/m 5 |
4 maart | 40-minutenrooster |
5 maart | 40-minutenrooster |
6 maart | Grote Avond Pre-gymnasium lesdag 2 |
7 maart | 1e uur geen les i.v.m. Grote Avond Grote Avond |
8 maart | 1e uur geen les i.v.m. Grote Avond Excursie klas 2 – Rotterdams Archief |
11 maart | MR vergadering – 20.00 uur Rouen uitwisseling – Rouen naar het Marnix |
12 maart | Deadline aanvraag herkansing TW2 klas 1-5 – 09.00 uur 40-minutenrooster Rouen uitwisseling – Rouen naar het Marnix Presentatieavond PWS voor ouders/verzorgers – 19.30 uur |
13 maart | 40-minutenrooster Pre-gymnasium lesdag 3 Rouen uitwisseling – Rouen naar het Marnix |
14 maart | Honoursdag (examengesprekken) regio Zuid 40-minutenrooster Rouen uitwisseling – Rouen naar het Marnix |
15 maart | Rouen uitwisseling – Rouen naar het Marnix |
19 maart | Geen lessen / toetsvoorbereiding klas 6 Excursie Gebedshuizen klas 1A |
20 maart | Pre-gymnasium lesdag 4 Herkansing TW2 klas 1 t/m 5 Klas 1 t/m 4 – 1e en 2e lesuur geen les Klas 5 1e t/m 3e lesuur geen les TW3 klas 6 |
21 maart | Kangoeroewedstrijd TW3 klas 6 |
22 maart | TW3 klas 6 |
25 maart | TW3 klas 6 Excursie klas 5 – Prodemos den Haag |
26 maart | TW3 klas 6 |
27 maart | Pre-gymnasium lesdag 5 TW3 klas 6 Bijeenkomst m.b.t. Iftar/Pasen/enz. – 19.30 uur |
28 maart | Studiedag/ geen lessen |
29 maart | Goede Vrijdag Geen lessen |
April 2024
1 april | Tweede Paasdag |
2 april | Excursie Gebedshuizen klas 1C |
4 april | Excursie Gebedshuizen klas 1B |
8 april | Rouen uitwisseling – het Marnix naar Rouen |
9 april | Deadline aanvraag herkansing TW3 klas 6 – 09.00 uur Rouen uitwisseling – het Marnix naar Rouen |
10 april | Rouen uitwisseling – het Marnix naar Rouen |
11 april | Rouen uitwisseling – het Marnix naar Rouen Excursie Gebedshuizen klas 1D |
12 april | Herkansing TW3 klas 6 Rouen uitwisseling – het Marnix naar Rouen |
17 april | Pre-gymnasium lesdag 8 – certificaten 3e groep |
18 april | Lentefeest CGB |
19 april | 1e uur geen les i.v.m. Lentefeest CGB |
24 april | 40-minutenrooster t/m 8e uur Hockeytoernooi -CGB MR vergadering – 20.00 uur |
25 april | Cijfercontrole klas 6 Leerlinguitje klas 6 |
26 april | Klas 1 t/m 5 na 4e uur geen les i.v.m. 120 jaar bestaan Marnix |
27 april – 12 mei | Meivakantie |
Mei 2024
27 april – 12 mei | Meivakantie |
13 mei | Huiswerkvrij Zeilkamp |
14 mei | Start CE1 Zeilkamp |
15 mei | CE1 Zeilkamp |
16 mei | CE1 Excursie Deventer Gs klas 5 |
17 mei | Excursie Teylers museum Gs klas 4 CE1 |
20 mei | Tweede Pinksterdag |
21 mei | CE1 Gymnasiumdag voor klas 1 |
22 mei | CE1 |
23 mei | CE1 |
24 mei | CE1 |
29 mei | Sportdag onderbouw |
Juni 2024
4 juni | MR vergadering – 20.00 uur |
12 juni | Uitslag 1e tijdvak, bekendmaking normering – 08.00 uur |
14 juni | Geen lessen / toetsvoorbereiding |
17 juni | TW3 klas 1-5 |
18 juni | TW3 klas 1-5 CE2 |
19 juni | TW3 klas 1-5 CE2 |
20 juni | TW3 klas 1-5 CE2 |
21 juni | TW3 klas 1-5 CE2 |
24 juni | TW3 klas 1-5 CE2 |
25 juni | TW3 klas 1-5 CE2 |
27 juni | Start Profielwerkstuk klas 5 |
28 juni | PO Klassieke Talen klas 5 |
Juli 2024
1 juli | Pretpark – CGB (Feestweek) |
2 juli | Uitslag 2e tijdvak, bekendmaking normering – 08.00 uur Inzagemoment toetsen klas 5 – 09.00 uur PWS start klas 5 PO Klassieke Talen klas 5 Deadline aanvraag herkansing TW3 (alleen PTA + uitzondering klas 1 t/m 4 op advies mentor) – 13.00 uur |
3 juli | Diploma uitreiking |
4 juli | MR vergadering – 20.00 uur Herkansing TW3 (alleen PTA + uitzondering klas 1 t/m 4 op advies mentor) |
5 juli | PO Klassieke Talen klas 5 Cambridge Examen klas 3 en 5 op HP |
8 juli | Inleveren boeken |
9 juli | Inleveren boeken |
10 juli | Inleveren boeken |
12 juli | Tekenen SE-controle / uitdelen rapporten |
13 juli – 25 augustus | Zomervakantie |