Agenda

Jaaragenda

Augustus 2023

21 augustus Leerlingen vrij
Boeken ophalen klas 1-6 volgens ophaalrooster
23 augustus Ontvangst klas 1 Forum, activiteitendag
Klas 2 t/m 6 start in de mentorgroep
Reguliere lessen volgens rooster voor klas 2-6
24 augustus Klas 1 activiteiten
Reguliere lesdag klas 2 t/m 5
Klas 6 PWS-dag
25 augustus Activiteiten klas 1 t/m 6
28 augustus Start lessen klas 1
MR vergadering – 20.00 uur


September 2023

4 september Ouderavond klas 1 – 19.00 uur
Ouderavond klas 6 – 19.00 uur
6 september Pre-gymnasium: start 1e groep lesdag 1
11 september Ouderavond klas 2 – 19.00 uur
Ouderavond klas 5 – 19.00 uur
12 september Fotograaf personeel en leerlingen
13 september Orvelte klas 6
Sportdag bovenbouw
Pre-gymnasium lesdag 2
14 september Orvelte klas 6
15 september Orvelte klas 6
20 september Pre-gymnasium lesdag 3
40-minutenrooster
21 september 40-minutenrooster
27 september Pre-gymnasium lesdag 4
28 september Studiedag/ geen lessen


Oktober 2023

2 oktober Ouderavond Lyceo – 19.00 uur
3 oktober Voorlichting reizenweek – 19.30 uur
4 oktober Pre-gymnasium lesdag 5
5 oktober Geen lessen/ voorbereiding toetsweek
6 oktober TW1 klas 1-6
9 oktober TW1 klas 1-6
Ouderavond klas 3 – 19.00 uur
10 oktober TW1 klas 1-6
Ouderavond klas 4 – 19.00 uur
11 oktober Geen pre-gymnasium
TW1 klas 1-6
12 oktober TW1 klas 1-6
13 oktober TW1 klas 1-6
Uitreiking Cambridge certificaten
14 – 22 oktober Herfstvakantie
23 oktober Huiswerkvrij
MR vergadering – 20.00 uur
25 oktober Inhaaltoetsen TW1; pre-gymnasium lesdag 6
26 oktober Inhaaltoetsen TW1
27 oktober Inhaaltoetsen TW1
30 oktober Reizenweek
31 oktober Reizenweek

 

November 2023

1 november Reizenweek
Pre-gymnasium lesdag 7
2 november Reizenweek
3 november Reizenweek
7 november Inhaaltoetsen 13.30 uur – 17.00 uur
8 november Pre-gymnasium: lesdag 8 – certificaten 1e groep
Voorstellen CGB kandidaten
9 november Studiedag/ geen lessen
10 november Deadline aanvraag herkansing TW1 – 09.00 uur
HPG Leerlingendag – 10.00 – 16.00 uur
13 november MOL/ Colloquia gesprekken – na 3e lesuur
14 november 1e informatieavond nieuwe ouders groep 8
15 november Geen pre-gymnasium
MOL/ Colloquia gesprekken – na 3e lesuur
16 november Herkansing TW1
Klas 1 t/m 4 – 1e en 2e lesuur geen les
Klas 5 en 6 – 1e t/m 3e lesuur geen les
17 november CGB-verkiezing + uitslag
20 november Muziekavond – 19.30 uur
21 november Oudermiddag/-avond profielkeuze klas 3
22 november Verkiezingen gymzaal
Pre-gymnasium: start 2e groep, lesdag 1
1e Open lesmiddag leerlingen groep 8 – 14.00 uur
24 november Culturele dag Marnix
27 november 40-minuten rooster t/m 6e uur
28 november 40-minuten rooster t/m 6e uur
29 november Pre-gymnasium lesdag 2
40-minuten rooster t/m 6e uur
30 november 40-minuten rooster t/m 6e uur
Klas 1 met CGB kennismaking
MR vergadering – 20.00 uur


December 2023

4 december Docenten-/ouderspreekuur: 40-min rooster
5 december Sinterklaas
6 december Pre-gymnasium lesdag 3
8 december Paarse vrijdag
13 december Geen pre-gymnasium
Geen lessen/ toetsvoorbereiding klas 1 t/m 6
14 december TW2 klas 6
15 december TW2 klas 6
18 december TW2 klas 6
19 december TW2 klas 6
20 december Pre-gymnasium lesdag 4
TW2 klas 6
21 december TW2 klas 6
Klassenuitje klas 6 (middagprogramma)
Kerstviering Pelgrimvaderskerk
22 december Kerstactiviteiten
SpoCo leerlingenuitje naar Snowworld (middagprogramma)
23 december – 7 januari Kerstvakantie


Januari 2024

8 januari Geen lessen
10 januari Pre-gymnasium lesdag 5
Sneak Peak groep 8
Inhalen toetsen TW2 klas 6
15 januari 2e informatieavond nieuwe ouders groep 8
Sportclinics klas 1 t/m 5
16 januari MR vergadering – 20.00 uur
Sportclinics klas 1 t/m 5
Model European Parliament (MEP) – 09.00 – 16.00 uur
17 januari Pre-gymnasium lesdag 6
Sneak Peak groep 8
Sportclinics klas 1 t/m 5
18 januari Model European Parliament (MEP) – 09.00 – 16.00 uur
Sportclinics klas 1 t/m 5
19 januari Sportclinics klas 1 t/m 5
Model European Parliament (MEP) – 09.00 – 16.00 uur
Eersteklasfeest CGB 20.00 – 23.00 uur
22 januari Deadline aanvraag herkansing TW2 klas 6 – 09.00 uur
Docenten-/ouderspreekuur
23 januari KLT Duits
24 januari Pre-gymnasium lesdag 7
‘Tips voor Thuis’ avond van Lyceo 19.00 uur
25 januari KLT Frans
26 januari KLT En
Wiskunde Olympiade
27 januari OPEN DAG 09.30 – 13.30 uur
29 januari Herkansing TW2 klas 6
31 januari Pre-gymnasium: lesdag 8 – certificaten 2e groep

 

Februari 2024

7 februari 2e Open lesmiddag groep 8
40 minuten rooster t/m 6e uur
8 februari Geen lessen / toetsvoorbereiding klas 1 t/m 6
9 februari TW2 klas 1-5
Mondelinge en Proef- schoolexamens
12 februari TW2 klas 1-5
Mondelinge en Proef- schoolexamens
Deadline inleveren PWS – 10.30 uur
13 februari TW2 klas 1-5
Mondelinge en Proef- schoolexamens
14 februari TW2 klas 1-5
Mondelinge en Proef- schoolexamens
15 februari TW2 klas 1-5
Mondelinge en Proef- schoolexamens
16 februari TW2 klas 1-5
Mondelinge en Proef- schoolexamens
CGB Schaatsmiddag
17 februari – 25 februari Voorjaarsvakantie
26 februari Huiswerkvrij
28 februari Pre-gymnasium lesdag 1 – start 3e groep


Maart 2024

4 maart 40-minutenrooster
5 maart 40-minutenrooster
6 maart Grote Avond
Pre-gymnasium lesdag 2
7 maart Grote Avond
8 maart Excursie klas 2 – Rotterdams Archief
11 maart MR vergadering – 20.00 uur
Rouen uitwisseling – Rouen naar het Marnix
12 maart Deadline aanvraag herkansing TW2 klas 1-5 – 09.00 uur
40-minutenrooster
Rouen uitwisseling – Rouen naar het Marnix
Presentatieavond PWS voor ouders/verzorgers – 19.30 uur
13 maart 40-minutenrooster
Pre-gymnasium lesdag 3
Rouen uitwisseling – Rouen naar het Marnix
14 maart Honoursdag (examengesprekken) regio Zuid
40-minutenrooster
Rouen uitwisseling – Rouen naar het Marnix
15 maart Rouen uitwisseling – Rouen naar het Marnix
19 maart Geen lessen / toetsvoorbereiding
20 maart Pre-gymnasium lesdag 4
Herkansing TW2 klas 1 t/m 5
TW3 klas 6
21 maart Kangoeroewedstrijd
TW3 klas 6
22 maart TW3 klas 6
25 maart TW3 klas 6
26 maart TW3 klas 6
27 maart Pre-gymnasium lesdag 5
TW3 klas 6
Bijeenkomst m.b.t. Iftar/Pasen/enz. – 19.30 uur
28 maart Studiedag/ geen lessen
29 maart Goede Vrijdag
Geen lessen


April 2024

1 april Tweede Paasdag
9 april Deadline aanvraag herkansing TW3 klas 6 – 09.00 uur
12 april Herkansing TW3 klas 6
15 april Rouen uitwisseling – het Marnix naar Rouen
16 april Rouen uitwisseling – het Marnix naar Rouen
17 april Pre-gymnasium lesdag 8 – certificaten 3e groep
Lentefeest CGB
Rouen uitwisseling – het Marnix naar Rouen
18 april Rouen uitwisseling – het Marnix naar Rouen
19 april Rouen uitwisseling – het Marnix naar Rouen
24 april MR vergadering – 20.00 uur
25 april Cijfercontrole klas 6
Leerlinguitje klas 6
26 april Viering 120 jaar bestaan Marnix
27 april – 12 mei Meivakantie

 

Mei 2024

27 april – 12 mei Meivakantie
13 mei Huiswerkvrij
Zeilkamp
14 mei Start CE1
Zeilkamp
15 mei CE1
Zeilkamp
16 mei CE1
Excursie Deventer Gs klas 5
17 mei Excursie Teylers museum Gs klas 4
CE1
20 mei Tweede Pinksterdag
21 mei CE1
Gymnasiumdag voor klas 1
22 mei CE1
23 mei CE1
24 mei CE1
29 mei Sportdag onderbouw


Juni 2024

4 juni MR vergadering – 20.00 uur
12 juni Uitslag 1e tijdvak, bekendmaking normering – 08.00 uur
14 juni Geen lessen / toetsvoorbereiding
17 juni TW3 klas 1-5
18 juni TW3 klas 1-5
CE2
19 juni TW3 klas 1-5
CE2
20 juni TW3 klas 1-5
CE2
21 juni TW3 klas 1-5
CE2
24 juni TW3 klas 1-5
CE2
25 juni TW3 klas 1-5
CE2


Juli 2024

2 juli Deadline aanvraag herkansing TW3 (alleen PTA + uitzondering klas 1 t/m 4 op advies mentor) – 09.00 uur
PWS start klas 5
Uitslag 2e tijdvak, bekendmaking normering – 08.00 uur
3 juli PO Latijn & Grieks klas 5
Diploma uitreiking
4 juli PO Latijn & Grieks klas 5
MR vergadering – 20.00 uur
Herkansing TW3 (alleen PTA + uitzondering klas 1 t/m 4 op advies mentor)
5 juli PO Latijn & Grieks klas 5
Cambridge Examen klas 3 en 5 op HP
8 juli Inleveren boeken
9 juli Inleveren boeken
10 juli Inleveren boeken
12 juli Tekenen SE-controle / uitdelen rapporten
13 juli – 25 augustus Zomervakantie